Taxiworld Turkey
Sponsorları

TAXIWORLD TURKEY FUARI ŞUBAT AYINDA 2. KEZ KAPILARINI AÇIYOR

HKF Fuarcılık A.Ş. tarafından İstanbul Fuar Merkezi 9. Salonda düzenlenecek Kara, Deniz, Hava Taksi Üreticileri ve Yan Sanayi İhtisas Fuarı, TAXIWORLD TURKEY, 04-06 Şubat 2016 tarihleri arasında 2. Kez kapılarını Taksi dünyasına açıyor. 3 gün sürecek fuarda, Taksi sektörü her yönü ile ele alınıyor. Taksi Dünyasına ait herşey bu fuarda! Taksiworld, taksi sektörüne ait alıcı ve üreticilerin buluşup son gelişmeleri takip edebileceği en önemli buluşma noktası olarak görünüyor. Taxiworld, ziyaretçiler ile katılımcı firmaları buluşturarak sektördeki en güncel gelişmelerin sergilendiği, en son teknolojilerin tanıtıldığı, yeni iş imkânlarının doğduğu kaçırılmaz bir fırsatlar sunuyor.

TAXIWORLD TURKEY 2016 Fuarı’na KOSGEB Desteği

! Küçük ve Orta Ölçekli İşletmeleri Geliştirme ve Destekleme İdaresi Başkanlığı (KOSGEB), düzenlenecek Kara Deniz Hava Taksi Üreticileri ve Yan Sanayi İhtisas Fuarı, TAXIWORLD TURKEY 2016’ya katılan Türk firmalarına destek sağlayacak. Daha detaylı bilgi için TAXIWORLD TURKEY 2016 Fuarı’na katılan Türk firmalarının bağlı bulundukları KOSGEB dairesi ile irtibata geçerek konu ile olarak daha fazla bilgi almaları önemle tavsiye edilmektedir.

 

IRU ,ITEO ve TAXIWORLD FUARI sektörü 360 derece ele alıyor

IRU (Uluslarasarası Taşımacılar Birliği) ve ITEO (Istanbul Taksiciler Esnaf Odası) TAXIWORLD FUARI işbirliği ile sektörün 360 derece ele alınacağı seminerlerle gün boyu Tüm taksi dünyasını aydınlatmayı hedeflemekte. Uluslararası birçok alıcı ve sektör ileri gelenlerinin dinleyici olarak yer alacağı, sektöre ait tüm konu ve sorunların detayları olarak yer alacağı interaktif gerçekleşecek seminerler, 05 Şubat tarihinde İstanbul Fuar Merkezi 9. Salon Seminer alanında düzenlenecektir.

Kayıt olun

Adınızı ve e-posta adresinizi kaydederek gelişmelerden ilk siz haberdar olun...

İsim:

E-mail: